Atidaroma...
Vytautas Valevičius - Praktinio mąstymo logika » El-knygos.eu - Elektroninės PDF knygos
Prisijungti Registracija
Prisijungimas

Prisijungimo vardas:

Jūsų slaptažodis:

Pamiršai slaptažodį?

Mes FaceBook'e

Vytautas Valevičius - Praktinio mąstymo logika

  • 13-07-2012, 22:41
Aprašymas: Vytautas Valevičius - Praktinio mąstymo logika
Šios knygos paskirtis yra kiek kitokia nei tik gilintis į atskirų sąvokų vartojimą. Tai greičiau kalbos bei tiksliųjų mokslų paskirtis. Man norisi, jei pajėgsiu, aprašyti ir pateikti tas mąstymo taisykles, kurių mes nesąmoningai laikomės, o kartais ir ne. Jas apmąstyti ir apgalvoti reikia todėl, kad sugebėtume jas naudoti bei tikslinti ir, esant poreikiui, keisti. Šis tikslas gal ir nelabai naujas, apie tai yra jau rašiusių, bet gal ir mano pastangos suteiks naudos jaunesniam žmogui daugiau pažįstančiam kompiuterį, o ne praktinį gyvenimą. Mano mėgiamas išminčius Sokratas daugiausia įkvėpimo gaudavo turguje.

Nors iš pirmo žvilgsnio gali kilti įspūdis, kad ši knygelė yra tik paprastas vadovėlis, tačiau nė viename vadovėlyje tikriausiai neaptarinėjama tai, kas gyvenime vadinama sveiku protu ar mąstymo įpročiais. Aišku, kad vadovėlis dar nei vieno neišmokė, tačiau jis leidžia tapti bent truputį protingesniu, žinančiu. Ši knyga kai kurių vadovėlio ypatybių - turi. Sunkesni ir mokomieji klausimai nukelti į antrą dalį, o praktinės užduotys, leidžiančios pasitikrinti žinojimą, pateiktos pačioje pabaigoje. Tačiau, jei skaitytojui to nereikia, užteks ir anksčiau užversti knygą.

VIP prisijungimas VIP užsakymas
VIP narystės užsakymas tik nuo 0,20 eur.
  • Autorius: Vytautas Valevičius
  • Leidykla: Klaipėdos Universitetas
  • Išleista: 2001

Reklama

knygos24.com - elektroninės knygos

Naujausi komentarai

  • Vytautas Valevičius - Praktinio mąstymo logika
knygos internetu nemokamai, e knygos , knygos online , pdf knygos elektronines knygos , knygos internetu , knygos pdf , knygos internete , pdf knygos , nemokamos pdf knygos, knygos online , knygos internetu nemokamai , nemokamos knygos , audio knygos nemokamai , audio knygos , elektronines knygos , knygos online nemokamai , nemokamos knygos internete , el knygos , elektronine knyga , el knygos nemokamai , knygos pdf nemokamai , marcinkevicius mazvydas knyga , nemokamos elektronines knygos , vienuolis, kuris pardave "ferrari" pdf , justinas marcinkevicius mazvydas pdf , marcinkevicius mazvydas pdf , knygoslt , visos knygos , elknygos , knyga , duonos valgytojai pdf , justinas marcinkevicius mazvydas audio , pdf knygos lietuviu kalba , knygos nemokamai , nemokamos pdf knygos parsisiusti , nemokamos knygos atsisiusti , e knygos nemokamai , justinas marcinkevicius mazvydas knyga , nemokamos audio knygos , e knygos parsisiusti , e-knygos , elektronines knygos nemokamai, knygos internete nemokamai , knygos pdf formatu , eknygos , knygos parsisiusti