Atidaroma...
Aurelija Jaruševičiūte Vytautas Žutautas - Mirties pardavėjai » El-knygos.eu - Elektroninės PDF knygos
Prisijungti Registracija
Prisijungimas

Prisijungimo vardas:

Jūsų slaptažodis:

Pamiršai slaptažodį?

Mes FaceBook'e


audioknygos.eu - audio knygos internetu, nemokamos audio knygos, audio knygos parsisiųsti

Aurelija Jaruševičiūte Vytautas Žutautas - Mirties pardavėjai

  • 23-10-2013, 07:24
Aprašymas: Aurelija Jaruševičiūte Vytautas Žutautas - Mirties pardavėjai
Manoma, kad šiuo metu Lietuvos narkotikų rinkos apyvarta yra apie pusę milijardo litų. Teisėsaugos duomenimis, mūsų šalyje nuolat veikia 15–18 organizuotų nusikalstamų grupuočių, kurių pagrindinė veikla – narkotikų įgijimas, gabenimas ir realizavimas. Vien į nelegalią prekybą narkotikais įsivėlę daugiau kaip 10 000 Lietuvos piliečių.
Šioje knygoje ir rašoma apie tokių grupuočių ir pavienių prekiautojų veiklą, apie tai, kad pelningą narkotikų prekybą dažnai lydi ir žmogžudystės bei kiti sunkūs nusikaltimai. Čia aprašomi ir kalėti iki gyvos galvos nuteisti Marafono grupuotės nusikaltėliai, ir po 12–15 metų už grotų pasiųsti narkotikų prekeiviai.
Sovietinėje Lietuvoje buvo draudžiama viešai kalbėti apie narkotikus ir jų vartotojus, tačiau irgi vyko teismai, o iš Kauno „Sanito“ vaistų fabriko pavogtas fentanilis, arba „fentas“, kaip jį vadino narkomanai, buvo pats populiariausias sintetinis narkotikas. Hipiuojantis ir roko muziką garbinantis jaunimas mėgo ir aguonų nuovirą – „kuchnarą“, ir į veną leidžiamą „širkę“, o patys šių kvaišalų vartotojai vaidino disidentus, nes taip jie protestavo prieš okupantų valdžios draudimus.
Kartu su atkurta nepriklausomybe į Lietuvą jau atkeliavo ir visame pasaulyje populiarūs narkotikai.
Vis daugiau sulaikoma Lietuvos piliečių, pavojingai gabenančių narkotikus skrandžiuose, tačiau, Europolo duomenimis, tarp tokių „gyvųjų konteinerių“ lietuviai gausumu, pasirodo, neišsiskiria. Narkotikų kurjerių – „mulų“ – verbavimą ir kitus reikalus Europoje prižiūri afrikiečių (ypač nigeriečių), Italijos ir Kinijos nusikaltėlių gaujos. Tačiau, kaip sužinosite perskaitę šią knygą, tie lietuviai, kurie ryžtasi tapti „mulais“, gali ne tik greitai įkliūti ir atsidurti už grotų, bet ir labai rizikuoja net savo gyvybe.

VIP prisijungimas VIP užsakymas
VIP narystės užsakymas tik nuo 0,20 eur.
  • Autorius: Aurelija Jaruševičiūte, Vytautas Žutautas
  • Puslapiai: 288
  • Leidykla: Kriminalistika
  • Išleista: 2013

Reklama

knygos24.com - elektroninės knygos

Naujausi komentarai

  • Aurelija Jaruševičiūte Vytautas Žutautas - Mirties pardavėjai
knygos internetu nemokamai, e knygos , knygos online , pdf knygos elektronines knygos , knygos internetu , knygos pdf , knygos internete , pdf knygos , nemokamos pdf knygos, knygos online , knygos internetu nemokamai , nemokamos knygos , audio knygos nemokamai , audio knygos , elektronines knygos , knygos online nemokamai , nemokamos knygos internete , el knygos , elektronine knyga , el knygos nemokamai , knygos pdf nemokamai , marcinkevicius mazvydas knyga , nemokamos elektronines knygos , vienuolis, kuris pardave "ferrari" pdf , justinas marcinkevicius mazvydas pdf , marcinkevicius mazvydas pdf , knygoslt , visos knygos , elknygos , knyga , duonos valgytojai pdf , justinas marcinkevicius mazvydas audio , pdf knygos lietuviu kalba , knygos nemokamai , nemokamos pdf knygos parsisiusti , nemokamos knygos atsisiusti , e knygos nemokamai , justinas marcinkevicius mazvydas knyga , nemokamos audio knygos , e knygos parsisiusti , e-knygos , elektronines knygos nemokamai, knygos internete nemokamai , knygos pdf formatu , eknygos , knygos parsisiusti