Kraunamas puslapis...
Viktoras Suvorovas - Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį Pasaulinį Karą? » El-knygos.eu - Elektroninės PDF knygos
Prisijungti Registracija
Prisijungimas

Prisijungimo vardas:

Jūsų slaptažodis:

Pamiršai slaptažodį?

Mes FaceBook'e

Viktoras Suvorovas - Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį Pasaulinį Karą?

  • 28-10-2012, 13:08
Aprašymas: Viktoras Suvorovas - Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį Pasaulinį Karą?
Daugelyje šalių ir ne po vieną kartą išleistoje Viktoro Suvorovo knygoje įtaigiai ir argumentuotai įrodinėjama, kad Sovietų Sąjunga buvo Antrojo pasaulinio karo iniciatorė ir kaltininkė, kad ji rengėsi pirmoji užpulti Vokietiją, tačiau Hitleris aplenkė Staliną. Knygos autorius savo tėvynėje buvo apkaltintas išdavyste ir už akių nuteistas mirties bausme.
Ši knyga mums įsimins ne dėl nuodugnaus tyrimo, ne dėl kokių nors stulbinamų ir iki šiol nežinomų faktų - autorius sąmoningai remiasi tik visiems žinomais ir visiems prieinamais duomenimis. Knyga išliks atmintyje kaip monumentas žmonių aklumui, dėl kurio pats nežmoniškiausias žmonijos istorijoje režimas galėjo gyvuoti 74 metus. Arba tiksliau - kaip monumentas keistai ausų ir akių ligai, paplitusiai komunistiniais laikais, kai viena buvo girdima, kita matoma, ir niekas tuo nesistebėjo.
V. Bukovskis

Atsisiųsti
  • Autorius: Viktoras Suvorovas
  • Puslapiai: 394
  • Leidykla: Mintis
  • Išleista: 2008
  • Kalba: Lietuvių
  • Formatas: PDF

Naujausi komentarai

  • Viktoras Suvorovas - Ledlaužis. Kas pradėjo Antrąjį Pasaulinį Karą?
Foto
skaitysi
24 Vasario 2015 23:29
Grupė: Nemokamas narys
Komentarai: 2
sioje knygoje nera 68 puslapio!!! manau kad tiesiog praleistas skanuojant knyga.
knygos internetu nemokamai, e knygos , knygos online , pdf knygos elektronines knygos , knygos internetu , knygos pdf , knygos internete , pdf knygos , nemokamos pdf knygos, knygos online , knygos internetu nemokamai , nemokamos knygos , audio knygos nemokamai , audio knygos , elektronines knygos , knygos online nemokamai , nemokamos knygos internete , el knygos , elektronine knyga , el knygos nemokamai , knygos pdf nemokamai , marcinkevicius mazvydas knyga , nemokamos elektronines knygos , vienuolis, kuris pardave "ferrari" pdf , justinas marcinkevicius mazvydas pdf , marcinkevicius mazvydas pdf , knygoslt , visos knygos , elknygos , knyga , duonos valgytojai pdf , justinas marcinkevicius mazvydas audio , pdf knygos lietuviu kalba , knygos nemokamai , nemokamos pdf knygos parsisiusti , nemokamos knygos atsisiusti , e knygos nemokamai , justinas marcinkevicius mazvydas knyga , nemokamos audio knygos , e knygos parsisiusti , e-knygos , elektronines knygos nemokamai, knygos internete nemokamai , knygos pdf formatu , eknygos , knygos parsisiusti