Atidaroma...
Paul Watzlawick - Kaip tapti nelaimingam » El-knygos.eu - Elektroninės PDF knygos
Prisijungti Registracija
Prisijungimas

Prisijungimo vardas:

Jūsų slaptažodis:

Pamiršai slaptažodį?

Mes FaceBook'e

Paul Watzlawick - Kaip tapti nelaimingam

  • 13-07-2012, 22:36
Aprašymas: Paul Watzlawick - Kaip tapti nelaimingam
Paulas Watzlawickas nepastebimai priverčia mus iki ašarų juoktis iš savęs ir iš tų dalykų, kurie mums visad atrodė apverktini.

Norite sužinoti, kaip tapti profesionaliu savo nelaimės kalviu? Juk ir jums prieš nosį nuolat užsidega raudonas šviesoforo signalas, o praeitį regite kaip prarastą rojų, kuris nebesugrįš? Jūs manote, kad visad dera iki pabaigos ginti savo nuomonę, o jus įsimylėti gali tik didžiausias nevykėlis? Tuomet ši knyga - kaip tik jums. Nelaimės meistrų nuotykiai atskleidžia, kaip patys susikuriame tokį pragarą!.. O juk juokas iš savo klaidų geriausiai gydo...

Levas Tolstojus yra pasakęs, kad 95 procentai knygų yra kenksmingos. Ši knyga - ne iš tokių, Humoro prisodrintas P. Watzlawicko kūrinys leis kitaip pažvelgti j save ir pasaulį bei padės atsakyti j klausimą: „Kodėl kas nors turėtų mane mylėti?\"
ALEKSANDRAS ALEKSEIČIKAS
Gydytojas psichoterapeutas

Pasirodo, apie nesėkmes ir atsakomybę galima rašyti taip linksmai ir žaismingai! Tai knyga, kuri gali padėti ašaras ir dantų griežimą paversti šypsena. Puiki dovana psichoterapeutams ir jų klientams.
ROBERTAS PETRONIS
Psichologas psichoterapeutas

VIP prisijungimas VIP užsakymas
VIP narystės užsakymas tik nuo 0,20 eur.
  • Puslapiai: 108
  • Leidykla: Vaga
  • Išleista: 2005

Reklama

knygos24.com - elektroninės knygos

Naujausi komentarai

  • Paul Watzlawick - Kaip tapti nelaimingam
knygos internetu nemokamai, e knygos , knygos online , pdf knygos elektronines knygos , knygos internetu , knygos pdf , knygos internete , pdf knygos , nemokamos pdf knygos, knygos online , knygos internetu nemokamai , nemokamos knygos , audio knygos nemokamai , audio knygos , elektronines knygos , knygos online nemokamai , nemokamos knygos internete , el knygos , elektronine knyga , el knygos nemokamai , knygos pdf nemokamai , marcinkevicius mazvydas knyga , nemokamos elektronines knygos , vienuolis, kuris pardave "ferrari" pdf , justinas marcinkevicius mazvydas pdf , marcinkevicius mazvydas pdf , knygoslt , visos knygos , elknygos , knyga , duonos valgytojai pdf , justinas marcinkevicius mazvydas audio , pdf knygos lietuviu kalba , knygos nemokamai , nemokamos pdf knygos parsisiusti , nemokamos knygos atsisiusti , e knygos nemokamai , justinas marcinkevicius mazvydas knyga , nemokamos audio knygos , e knygos parsisiusti , e-knygos , elektronines knygos nemokamai, knygos internete nemokamai , knygos pdf formatu , eknygos , knygos parsisiusti