Kraunamas puslapis...
Orison Swett Marden - Kelias Į Pasisekimą [Audioknyga] » El-knygos.eu - Elektroninės PDF knygos
Prisijungti Registracija
Prisijungimas

Prisijungimo vardas:

Jūsų slaptažodis:

Pamiršai slaptažodį?

Mes FaceBook'e

Orison Swett Marden - Kelias Į Pasisekimą [Audioknyga]

  • 28-10-2012, 13:11
Aprašymas: Orison Swett Marden - Kelias Į Pasisekimą [Audioknyga]
Labai įdomi knyga, kurioje pateikiamos vertos dėmesio mintys apie “minčių galią”, savęs, kaip žmogaus, motyvaciją darbams, sėkmei ir turtams. Sužavėjo autoriaus pastebėjimai apie nusiteikimą ir baimes. Ši knyga atskleidžia nemažai tiesų žmogaus psichologijos tematikoje, analizuoja, kodėl vieni žmonės nepasiekia sėkmės, nesugeba jos iš naudoti, o kodėl kitiems ji ateina su lyg kiekviena diena. Nors šioje knygoje truputį per daug dėmesio skiriama turtui ir finansinei gerovei, tačiau analizuojami nemažiau svarbūs aspektai, susiję su religija, visuomene ir kt. Įdomūs tuometiniai pastebėjimai beveik visiškai atitinka dabartinę padėtį ir šiuolaikinius stereotipus. Matyt, per tiek laiko visuomenė nesugebėjo atrasti šių minčių esmės ir suprasti, kas gyvenimą padaro gražesnį ir sėkmingesnį.

Atsisiųsti
  • Autorius: Orison Swett Marden
  • Puslapiai: 4h
  • Vertėjas: Violeta Mickevičiūtė
  • Kalba: Lietuvių
  • Formatas: mp3

Naujausi komentarai

  • Orison Swett Marden - Kelias Į Pasisekimą [Audioknyga]
Foto
Akvederiene1
11 Liepos 2014 22:22
Grupė: Nemokamas narys
Komentarai: 1
Tai ar knygos nemokamos, ar vistik jas galima gauti tik užsisakius VIP narystę? Taigi jei pastarasis variantas, tai neklaidinkite žmonių skelbdami, kad knygos nemokamos. Pagarbiai, Alma
Foto
superadmin
11 Liepos 2014 22:46
Grupė: Administratorius
Komentarai: 119
Niekur ir neklaidiname. :)
Foto
MildaMock
8 Rugpjūčio 2014 00:01
Grupė: VIP
Komentarai: 1
Sumoki du litus - siuntiesi kiek nori. Knygyne viena knyga mažiausiai kainuoja 20 litų, dauguma daug daugiau. Tai ar tu sumokėsi 2 ir prisiųsi 100-1000 knygų, ar pirksi knygyne, kur viena knyga kelis kartus brangesnė, ir negalėsi susipirkt visų, kokių norėsi. Skirtumas milžiniškas. Aš nepagailėjau tų dviejų litų ir labai džiaugiuosi.
Foto
indredom
2 Spalio 2014 20:56
Grupė: Nemokamas narys
Komentarai: 2
Parsisiunciau kartu su rekomenduota programa samsung telefonui kad klausyt knyga, bet neatidaro. Is naujo bandyt ar kaip?
Foto
gvklivija
11 Spalio 2014 21:30
Grupė: Nemokamas narys
Komentarai: 1
Kaip atsisiusti audio knyga i Aple Ipada? Paspaudziau "ikelti knyga". Jau 40 min rodo kelima. Gal kazka me taip darau? Kokia programele reikalinga klausymui?
Dekoju
Foto
zgintarez
12 Rugpjūčio 2015 09:37
Grupė: Nemokamas narys
Komentarai: 3
Prieš keletą metų esu skaičius "Pasąmonės galia". Knyga galinga, labai patiko. Tačiau su laiku viskas užsimiršta, tad kad nereikėtų skaityti antrą kartą tokios pat knygos, parsisiunčiau šią, audio knygą, PUIKU :) perklausiau per dvi dienas. Vėl viską priminė. icon_cool Ačiū už knygą :) Daugiau audio knygų reiktų :)
Foto
ausra baltrunaite
27 Sausio 2016 13:51
Grupė: VIP
Komentarai: 1
nesupratau,tai cia audio knyga kuria klausyti galima, ar cia tiesiog knyga kuria skaitai?
Foto
silvijusb
19 Sausio 2017 00:36
Grupė: VIP
Komentarai: 1
Kaip paleisti audio knyga? Esu vip narys, kringelius kazkokius meta?
knygos internetu nemokamai, e knygos , knygos online , pdf knygos elektronines knygos , knygos internetu , knygos pdf , knygos internete , pdf knygos , nemokamos pdf knygos, knygos online , knygos internetu nemokamai , nemokamos knygos , audio knygos nemokamai , audio knygos , elektronines knygos , knygos online nemokamai , nemokamos knygos internete , el knygos , elektronine knyga , el knygos nemokamai , knygos pdf nemokamai , marcinkevicius mazvydas knyga , nemokamos elektronines knygos , vienuolis, kuris pardave "ferrari" pdf , justinas marcinkevicius mazvydas pdf , marcinkevicius mazvydas pdf , knygoslt , visos knygos , elknygos , knyga , duonos valgytojai pdf , justinas marcinkevicius mazvydas audio , pdf knygos lietuviu kalba , knygos nemokamai , nemokamos pdf knygos parsisiusti , nemokamos knygos atsisiusti , e knygos nemokamai , justinas marcinkevicius mazvydas knyga , nemokamos audio knygos , e knygos parsisiusti , e-knygos , elektronines knygos nemokamai, knygos internete nemokamai , knygos pdf formatu , eknygos , knygos parsisiusti