Robert Harris - Vaiduoklis

Robert Harris - Vaiduoklis
Turėjau pasitraukti tą pačią akimirką, kai išgirdau, kaip mirė Makeira. Dabar tai suprantu...

Naujojo intriguojančio Roberto Harisso romano pasakotojas – profesionalus rašytojas „vaiduoklis“, kuriantis memuarus už kitus žmones – ciniškas savanaudis ir mėgėjas rimtu veidu subtiliai pajuokauti. Įpratęs dirbti su gęstančiomis roko žvaigždėmis ir smulkiomis įžymybėmis, jis pasinaudoja proga padirbėti rašytoju vaiduokliu prie buvusio Didžiosios Britanijos ministro pirmininko memuarų, ypač kai šis pelningas darbas suteikia jam galimybę nuskristi vidury žiemos į Amerikos kurortavietę Martas Vinjardą ir prabangaus namo nuošalume užbaigti knygą.

Bet netrukus jis supranta padaręs baisią klaidą. Jo pirmtakas prie šio projekto mirė įtartinomis aplinkybėmis... Galų gale paaiškėja, kad buvęs ministras pirmininkas turi žudomai grėsmingų praeities paslapčių.

The Times Robertą Harissą pavadino "šių laikų įžymiausiu protingo literatūros trilerio meistru". "Vaiduoklis" – įdomiausias iš jo iki šiol sukurtų romanų.

Įžymiausias Didžiosios Britanijos trilerių rašytojas.
* Daily Telegraph


2010 m. Europos kino akademijos (EFA) apdovanojimų iškilmėse triumfavo Romano Polanskio filmas "Vaiduoklis", susižėręs šešis apdovanojimus iš septynių, kuriems buvo pristatytas.

Tapkite VIP nariu
Narystės užsakymas - tik nuo 0,20 eur.