Algirdas Petkevičius - Kaip uždirbti šiandien

Algirdas Petkevičius - Kaip uždirbti šiandien
Nelaukite kol pasibaigs krizė! Pradėkite uždirbti pinigus jau dabar.
Neuždirbate visai arba neuždirbate tiek, kiek norėtumėte? Su šiek tiek noro ir profesionalia informacija jūs nesunkiai galite pasiekti finansinę nepriklausomybę.

Vieni žmonės uždirba daug, kiti uždirba mažai. Kuo vieni skiriasi nuo kitų? Turtingi žmonės nebūtinai yra protingesni už jus. Jie tiesiog daro tai, ko nedarote jūs.

Išmokite valdyti pinigus ir tapkite pranašesni už kitus!

Kokia pinigų suma jums atrodo didelė dabar Lietuvoje?
10 000 Lt? 100 000 Lt? 1 000 000 Lt?
Galbūt jums teko skaityti vieną kitą amerikietišką "tapk turtingu" knygą, tačiau vargu ar jūs dabar uždirbate daugiau, negu kai ją įsigijote. Tekstas, kurį perskaitysite šioje knygoje – tai nėra grožinė literatūra ar filosofinės mintys. Tai yra praktinis veiksmų gidas, kuris paprastai ir aiškiai nurodys, ką turite daryti, norint uždirbti šiandieninėje Lietuvoje.

Šios knygos autorius yra Algirdas Petkevičius, finansų rinkos analitikas. Ji parašyta remiantis perspektyviausių Lietuvos verslininkų žiniomis.

Dabartiniame pasaulyje viskas labai greitai keičiasi. Veikla, kuri buvo sėkminga prieš metus, nebėra sėkminga dabar. Ši knyga yra išleista šios vasaros pradžioje (gegužės 1 d.), tad informacija joje yra visiškai šviežia. Dabar yra laikas ja pasinaudoti, nes vėliau informacija esanti joje laikui bėgant nuvertės. Dėl to ši knyga bus parduodama tik šią vasarą (iki rugpjūčio 31 d.).


...alga, darbas, buitis, alga, darbas, buitis... Jaučiatės tarsi žiurkėnas ratelyje? Gyvenate "nuo algos iki algos"?
Pažvelkite į savo problemas.
Kokių bėdų turite su pinigais?

Nerandate darbo? Jūsų darbas jūsų nebetenkina?
Netikite savo ateitimi?
Turite nesutarimų šeimoje dėl pinigų?
Negalite sau leisti nusipirkti to, ko norite?
Turite skolų?
Gavojate apie emigravimą?
Jei turite bent vieną iš šių problemų, jums vertėtų pagalvoti apie jų sprendimo būdus.

Ką renkatės: ar gyvenimą, kokį turite, ar geresnį?
Ko jūs norite iš savo gyvenimo?
Visa tai jūs galite nesunkiai pasiekti:

Gyventi nevaržant savo norų.
Turėti aplinkinių pripažinimą ir pagarbą.
Jaustis saugiai dėl savo ateities.
Užtikrinti savo šeimos saugumą ir gerovę.
Žinoti, jog iškilus problemoms su pinigais, nesunkiai susitvarkysite.
Sužinokite, kaip uždirbti šiandien. Jūsų ateitis - jūsų rankose.

Ištraukos iš knygos
"Įsivaizduokite, kad sėdite namuose, nieko neveikiate. Šitaip neįdedate jokių pastangų, kad uždirbtumėte, o jūsų banko sąskaitoje jau yra 100 000 litų arba net daugiau. Puikus jausmas, ar ne? Kaip tai pasiekti? Patikėkite, tai yra visiškai nesudėtinga. Tereikia..."

"Jei suma, kurią norite skirti investicijoms, yra nedidelė (tarkim 1000 Lt), vertėtų į tokią investiciją pažvelgti šiek tiek kitu kampu. Tokią sumą šiandieninėje, krizės ištiktoje Lietuvoje geriausia būtų investuoti į..."

"Nesvarbu, kiek veiklų jau turite, visuomet galite rasti dar daugiau. Geriausia yra tada, kai veiklų yra daugiau nei laiko. Tada jūs renkatės pelningiausias, įdomiausias, perspektyviausias veiklas."

"...žemiau yra pavaizduota 3 asmenų šeimos biudžeto kreivė. Mėnesinės šios šeimos pajamos sudaro apie 3000 Lt, o gyvenimo išlaidos - apie 2600 Lt. Nors bendra biudžeto kreivė yra kylanti, tačiau..."

"Kur reikia rizikuoti? Rizikuoti reikia ten, kur..."

"...tam tinka kreditinės kortelės arba paskolos, tačiau nerekomenduoju naudotis greitųjų kreditų paslaugomis..."

Sėkmingi žmonės skiriasi tuo, jog jie nepraleidžia gerų galimybių
Galbūt jums teko matyti, kaip jūsų pažįstami ar draugai, kurie turi mažiau žinių, kažkokiais būdais pasiekė daugiau negu jūs. Jie tiesiog pasinaudojo tomis progomis, kuriomis nepasinaudojote jūs.

Tik nuo jūsų priklauso, ar ir toliau gyvensite taip, kaip dabar, ar vis dėlto praturtinsite savo gyvenimą. Džiaukitės savo gyvenimu ir nepražiopsokite naujų galimybių.

Tapkite VIP nariu
Narystės užsakymas - tik nuo 0,20 eur.