Kit Whitfield - Nakties Užklupti - 2008

Kit Whitfield - Nakties Užklupti - 2008 „Kartais pasirodo knyga, kuri veržliai ir visiškai panardina į kitą pasaulį. Šis romanas toks." - Publishing News

Pasisuku žvilgtelti ir suvokiu, kad nuo reginio prilipau prie kėdės. Jo akys užima kvapą; mano kvėpavimas iš tiesų akimirką stringa gerklėje: tamsiai mėlynos ugnelės sklaidosi aplink dideles juodas lėliukes, juodos blakstienos krinta tarsi paparčio lapai. Šypsodamasis holivudine šypsena, vyras mosteli į mano pusiau nugertą stiklinę, tuomet į baro pusę. Jis nori nupirkti man išgerti. Padedu stiklinę ir primenu sau, kad turiu juo nepasitikėti.

Kit Whitfield – britų rašytoja, kurios romaną „Nakties užklupti" sunku įsprausti į kokius nors žanro rėmus. Akivaizdu, kad tai sukrečiantis fantazijos pasireiškimas, panardinantis skaitytoją į tamsų, pavojingą ir visiškai įtikinamą pasaulį. Pasaulį, kuris labai panašus į mūsų… ir tuo pačiu kažkas jame ne taip. Meistriškai parašytas šaltakraujiškas detektyvas risis beprotišku tempu, o skaitytojai vers puslapį po puslapio iki gilios nakties. Iškalbingiausias faktas: šį romaną už neįvardintą šešiaženklę pinigų sumą įsigijo Warner Bros. kino studija, o ekranizacija rūpinasi „Narnijos kronikų" režisierius Andrew Adamson.

Tapkite VIP nariu
Narystės užsakymas - tik nuo 0,20 eur.