Paul Watzlawick - Kaip tapti nelaimingam

Paul Watzlawick - Kaip tapti nelaimingam
Paulas Watzlawickas nepastebimai priverčia mus iki ašarų juoktis iš savęs ir iš tų dalykų, kurie mums visad atrodė apverktini.

Norite sužinoti, kaip tapti profesionaliu savo nelaimės kalviu? Juk ir jums prieš nosį nuolat užsidega raudonas šviesoforo signalas, o praeitį regite kaip prarastą rojų, kuris nebesugrįš? Jūs manote, kad visad dera iki pabaigos ginti savo nuomonę, o jus įsimylėti gali tik didžiausias nevykėlis? Tuomet ši knyga - kaip tik jums. Nelaimės meistrų nuotykiai atskleidžia, kaip patys susikuriame tokį pragarą!.. O juk juokas iš savo klaidų geriausiai gydo...

Levas Tolstojus yra pasakęs, kad 95 procentai knygų yra kenksmingos. Ši knyga - ne iš tokių, Humoro prisodrintas P. Watzlawicko kūrinys leis kitaip pažvelgti j save ir pasaulį bei padės atsakyti j klausimą: „Kodėl kas nors turėtų mane mylėti?"
ALEKSANDRAS ALEKSEIČIKAS
Gydytojas psichoterapeutas

Pasirodo, apie nesėkmes ir atsakomybę galima rašyti taip linksmai ir žaismingai! Tai knyga, kuri gali padėti ašaras ir dantų griežimą paversti šypsena. Puiki dovana psichoterapeutams ir jų klientams.
ROBERTAS PETRONIS
Psichologas psichoterapeutas

Tapkite VIP nariu
Narystės užsakymas - tik nuo 0,20 eur.