Hiromi Shinya - Fermentų faktorius
Tarptautinis bestseleris „Fermentų faktorius“ – tai ateities mityba, kuri saugo nuo išeminės širdies ligos, gydys vėžį, stabdys II tipo cukraligę.

Fermentai – tai raktas į sveiką jūsų gyvenimą.

Vienas garsiausių Amerikos gastroenterologų, medicinos mokslų daktaras Hiromi Shinya pataria, kaip aprūpinti organizmą fermentais, kad nereikėtų gydyti vaistais arba operacija vadinamųjų vyresnio amžiaus žmonių ligų, ką valgyti, ką gerti ir kaip gyventi. Daugelis jo atrastų duomenų yra kitokie, negu įprasta manyti. Fermentų faktoriuje sužinosite, kodėl:

Nutukę žmonės faktiškai badauja
Antacidai blogina skrandžio būklę
Vėžiui išgydyti nepakanka operacijos ir vaistų
Vaistai gali dar labiau susargdinti
Net per daug stengiantis gali nepavykti pasiekti gerų rezultatų
Dr. Shinya’os teorija turėtų įtikinti skeptikus ir pagyvinti debatus apie mitybos reikšmę sveikatos apsaugai. Shinya parodo, kodėl:
Kęstutis Aleknavičius - Bridžas visiems
Ši knygelė yra skirta norintiems išmokti žaisti bridžą - net ir tiems, kurie iki šiol niekad nėra žaidę kortomis. Ją sudaro keturios dalys. Pirmoje labai trumpai supažindiname su kortų ir bridžo istorija bei bridžo atsiradimu Lietuvoje. Antroji skirta bendriems žaidimo principams ir natūralios licitacinės (varžymosi) sistemos principams. Trečioji - trumpai aiškina kontrakto realizavimo elementus. Ketvirtoji - tiems, kam užteko kantrybės perskaityti pirmas tris dalis ir norintiems pasitikrinti savo žinias. Čia rasite įgytų žinių įvertinimo testą.
Knygelės pabaigoje rasite kai kurių bridžo terminų žodinėlį
Evelina Lukoševičiūtė - Žaidimai kortomis ir kauleliais
Jei jūs esate panašūs imane, tai išgyvenate kompiuterinių žaidimų laikotarpi. Aš sutinku, kad kai kurie žaidimai yra labai idomūs ir juose gana efektyviai panaudotos puikios programos. Tačiau jie skatina daugybės susvetimėjusių, panašių į zombius padarų formavimąsi - praplautomis smegenimis, be platesnių siekių ir nesugebančius gyventi realiame pasaulyje, be žmogiško gerumo. Šios vienišos būtybės nebyliai žengia į keistą degradavimą, kol nuplėšiama uždanga! Ar jūs pakęsite toki sutvėrimą, gyvenanti jūsų namuose?
Aš parašiau šią knygą tikėdamas, kad ji padės bendrauti jūsų šeimai ir įrodyti vaikams, jog mes, nors "raukšlėti ir apgriuvę", žinome nemažai pasilinksminimo namuose būdų. Mūsų tėvai mus to išmokė! Mano mamos Betty, sėdinčios prie kortų stalo ir žaidžiančios "Eiles", vaizdas išlikęs atmintyje visam gyvenimui.
Aš norėčiau padėkoti savo draugams ir giminaičiams, pateikusiems medžiagos šiai knygai. Ypač noriu padėkoti savo žmonai Suzi, kurios atsiminimai apie žaidimus, žaislus su seserimiir energinga motina Boo Pasley, pateikė išsamiausių nurodymų, be to, buvo gana linksmi ir smagūs. Taigi išjunkite televizorius! Pasirauskite šioje knygoje ir išmokykite savo vaikus keleto idomių ir jaudinančių žaidimų, kuriuos čia rasite. Atėjus laikui, vaikai jums padėkos. Taigi kvieskite savo vaikus.
Sebastian Leitner - Išmokime mokytis
Ar norėtumėt per 120 valandų išmokti italų, prancūzų ar kokia kitą kalbą? Šį knyga pateikia skaitytojui, nesvarbu, kas jis būtu - vaikas, jaunuolis ar suaugęs žmogus - daug būdų, kaip racionaliai ir sėkmingai mokytis. jau vien skaityti šią orginalią, įdomiai ir gyvai parašytą knygą yra tikras malonumas. Linksmi piešinukai išsklaido nykaus kalimo įspūdį ir mokymasis tampa maloniu laisvalaikio praleidimo būdu.
Gritėnaitė Egidija, Gudas Romas - Žaisk ir mokykis: Galvosūkiai ir žaidimai su lipdukaisKnygelėje rasite įvairiausių galvosūkių, kurių sprendimui prireiks gramatikos, gamtos ar matematikos pažinimo įgūdžių. Žaidimai ir karpiniai lavins kruopštumą, kūrybingumą ir loginį mąstymą. Ši knygelė - puiki galimybė laisvalaikį praleisti įdomiai ir turiningai, o įgytos žinios padės tobulėti ir pažinti aplinką.