Evelina Lukoševičiūtė - Žaidimai kortomis ir kauleliais

Evelina Lukoševičiūtė - Žaidimai kortomis ir kauleliais
Jei jūs esate panašūs imane, tai išgyvenate kompiuterinių žaidimų laikotarpi. Aš sutinku, kad kai kurie žaidimai yra labai idomūs ir juose gana efektyviai panaudotos puikios programos. Tačiau jie skatina daugybės susvetimėjusių, panašių į zombius padarų formavimąsi - praplautomis smegenimis, be platesnių siekių ir nesugebančius gyventi realiame pasaulyje, be žmogiško gerumo. Šios vienišos būtybės nebyliai žengia į keistą degradavimą, kol nuplėšiama uždanga! Ar jūs pakęsite toki sutvėrimą, gyvenanti jūsų namuose?
Aš parašiau šią knygą tikėdamas, kad ji padės bendrauti jūsų šeimai ir įrodyti vaikams, jog mes, nors "raukšlėti ir apgriuvę", žinome nemažai pasilinksminimo namuose būdų. Mūsų tėvai mus to išmokė! Mano mamos Betty, sėdinčios prie kortų stalo ir žaidžiančios "Eiles", vaizdas išlikęs atmintyje visam gyvenimui.
Aš norėčiau padėkoti savo draugams ir giminaičiams, pateikusiems medžiagos šiai knygai. Ypač noriu padėkoti savo žmonai Suzi, kurios atsiminimai apie žaidimus, žaislus su seserimiir energinga motina Boo Pasley, pateikė išsamiausių nurodymų, be to, buvo gana linksmi ir smagūs. Taigi išjunkite televizorius! Pasirauskite šioje knygoje ir išmokykite savo vaikus keleto idomių ir jaudinančių žaidimų, kuriuos čia rasite. Atėjus laikui, vaikai jums padėkos. Taigi kvieskite savo vaikus.

Tapkite VIP nariu
Narystės užsakymas - tik nuo 0,20 eur.