D.Pietaris - Tavo Sėkmės Medžioklė

D.Pietaris - Tavo Sėkmės Medžioklė
Mes dažnai kalbame apie sėkmę ir sėkmingus žmones, tačiau ar mokame būti tokiais? Įgyti daugiau pasitikėjimo, pasiekti svajones, įgyvendinti tai, ko trokštame?

Motyvuojantis audio CD „Tavo sėkmės medžioklė“ yra skirtas Žmonėms, kurie savo darbe, gyvenime ar aplinkoje trokšta permainų. Tiems, kurie nori labiau pasitikėti savimi, pasiekti daugiau, gyventi geriau. Jame atskleidžiama, kodėl vieniems sekasi, o kiti - nuolat pralaimi, kur gimsta sėkmingi ir nesėkmingi sprendimai, kaip pasiekiami ambicingi tikslai. Ekspertiniai patarimai padeda suvokti, kokią įtaką pasiekimams turi mūsų pačių nuostatos, kaip peržengti įvairių apribojimų ribas. Nesvarbu, ką šiuo metu veikiate - dirbate, mokotės, studijuojate - kiekvienam iš mūsų labai svarbu suvokti, kur paslėpti didžiausi žmogaus turtai, kaip juos atrasti, kaip sumedžioti savo tikrąją Sėkmę.

„Tavo sėkmės medžioklė“ - tai 67 savarankiško mokymosi minutės apie tikslų pasiekimą, troškimų išsipildymą bei permainas gyvenime. Tai įrankis norintiems prisijaukinti savo fortūną bei Sėkmę paversti kasdieniniu gyvenimo įpročiu. Šį savarankiško mokymosi, pažinimo, savęs tobulinimo instrumentą kūrėme bei išleidome tam, kad padėtume jums:

- Įsiklausyti į save.
- Suprasti savo troškimus.
- Suvokti, jog galite pasiekti visko, ko norite.
- Sužinoti, kaip tai padaryti.
- Ir svarbiausia - būtinai PABANDYTI.

„Tavo sėkmės medžioklės“ autorius – „TMD partners“ konsultantas Darius Pietaris.

Tapkite VIP nariu
Narystės užsakymas - tik nuo 0,20 eur.