Jesper Juul - Paaugliai. Kai Auklėjimas Nepadeda - 2010

Jesper Juul - Paaugliai. Kai Auklėjimas Nepadeda - 2010 Manote, kad žinote, kaip reikia gyventi, tačiau dukra nedrįžta naktimis, nereaguoja į pamokymus ir apskritai – jai dėl jūsų gėda?
Esate įsitikinę, kad jūsų paauglys piktavališkai tyčiojasi, neigdamas viską, ką sakote?
Norite turėti tvirtus orientyrus, tačiau netrukus pastebite, kad mėšlungiškai laikotės įsitvėrę sustabarėjusios sistemos, o jūsų paauglys sūnus trenkia durimis, išeidamas iš namų?
Galėtumėte tęsti šių skundų sąrašą be galo?
Paauglystė – sudėtingas periodas tiek paaugliams, tiek ir jų tėvams. Tačiau tai – faktas, o ne liga.
„Tėvai neprivalo būti tobuli. Neegzistuoja vienas teisingas auklėjimo būdas. Aš nežinau, kaip teisingai auklėti. Žinau nebent, ką daryti, kai esi nepatenkintas, įniršęs, nuliūdęs ar susinervinęs“, sako Jesperis Juulas. Tačiau autorius moko mus, tėvus, suprasti, ką sako mūsų paauglys. Netgi tuomet, kai tas paauglys kalba ne žodžiais, o veiksmais, kurie mums labai nepatinka.
Knygoje „Paaugliai: kai auklėjimas nebepadeda“ rasite daugumai tėvų iškylančias problemas. Suprasite, iš kur jos atsiranda ir kaip su jomis gyventi. Daugybė tėvų susiduria su tais pačiais sunkumais – taigi jūs ne vieniši. Tačiau visi tėvai nori vieno ir to paties: suprasti ir mylėti savo vaikus net ir tuomet, kai jie – konfliktiški, probleminiai, erzinantys paaugliai.
Tam ir skirta ši knyga – pagalbos ranka, kai atrodo, kad jūs, tokie protingi, tolerantiški, išsilavinę, norintys tiktai gero, vistiek atsidūrėte aklavietėje su savo paties kūnu ir krauju - paaugliu.

Tapkite VIP nariu
Narystės užsakymas - tik nuo 0,20 eur.